Galerimizi 3D lazer tur ile gezmek için tıklayın • Sitemizde şuan 309 adet vinç bulunmaktadır. (Tamamı için tıklayınız.)
İsa Yaldır: 0.532 692 92 96 Ali Yaldır: 0.553 865 42 00 Ali Jidan Yaldır: 0.542 512 15 02 Ofis: 0.332 248 84 11
Kurumsal
2 el vinç, te birinci tercihiniz olan yıldız vinç galeri-market (2 el vinç, araç üstü vinç, hidrolik vinç, ikinci el vinç, kelepir vinç, hidrokon vinç, hidrokon 2 el vinç , erkin vinc, kondu vinç, Bakımlı kelepir vinç, 2 el kelepir vinç, ucuz bakımlı vinç, çift kırma vinç, modelli vinç, yeni vinç, mobil vinç, sıfır vinç, Konya vinç, akkar vinç, sentez vinç, nirvana vinç, tek kırma vinç, satılık 2 el vinç , ikinci el vinç, duhan vinç, abay makine vinç, dorukan vinç, hiap vinç, cok katlanır vinç, hurdacı vinç, polimli vinç, iş makine plakalı vinç, tomruk vinç, kayar kasa, platform, sepetli vinç, hidroöz vinç, hsa vinç, teleskobik vinç, çekici, gibi )araç üstü ekipmanlarda 1990 yılından itibaren 25 yıllık tecrübe ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız kurucusu İSA YALDIR,  vinç sektörüne 1990 yılında zamanın kurumsal vinç imalatcı firmalarında finans müdür ü olarak 2000 yılına kadar  edindiği tecrübesini , 2000 yılından itibaren kendi firması olan YILDIZ VİNÇ GALERİ-MARKET olarak sürdürmüstür.

YILDIZ VİNÇ GALERİ  vinç alım satımında uzun yıllar siz müsterilerimize hizmet vermis ve vermeye devam edecektir. 2007 yılında YILDIZ VİNÇ MARKET  i kurarak (moment kontrol, hidrolik sepet, palet aparatı, hortum tamburu, hidrolik beyin, çelik halat, polyester sapanlar, mapalar, zincirler, orijinal usa, gibi vinç ekipmanları)  vinç sektöründe siz müsterilerimizin bütün ihtiyaclarına cevap vermeye devam etmektedir.

TEMEL DEĞERLER OLARAK FİRMAMIZIN ÖNGÖRÜSÜ  : DÜRÜSTLÜK,GÜVENİLİRLİK,YASAL VE ETİK ÇALISMA, MÜSTERİ ODAKLI, MÜSTERİ MEMNUNİYETİ, YENİLİKCİLİK VE HUZUR DOLU İŞ ORTAMI .

GALERİ PRENSİPLERİMİZ  İLE  İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.   SAYGILARIMIZLA.
2. EL VİNÇ GRUPLARIMIZ
HIZLI MESAJ        
Copyright © 2014 Yıldız Vinç Galeri Anasayfa | Kurumsal | 2. El Vinçler | Yeni Ürün Vinçler | Referanslar | Taahhütname | Bizden Haberler | İletişim